ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ для цифрового друку
E-mail: printline1@ukr.net, 5927073@mail.ru
Цифровий друк не така вимоглива до помилок дизайнера, офсетний друк. Багато помилки вона "прощає". Якщо ви зробили макет RGB, а не в CMYK, то це не буде смертельним. Можна друкувати і з такого файлу. Головне - це правильно виставити дозвіл документа (300dpi), товщину (0,25), і не робити дуже світлим сірий колір (10%).
Як правильно зробити макет під цифровий друк
Цифровий друк має свої особливості, тому їх потрібно знати при створенні макета поліграфічної продукції.
По-перше, немає чіткого вирівнювання листа входить до печатающему барабану, на відміну від офсетного друку, і зображення виходить на аркуші із значним відхиленням. Це впливає потім на порізку пачки листів на флаєра, візитки і т. п. Так само це потрібно враховувати при друку другої сторони, що б у неї був збіг з першою стороною. Для уникнення цього ефекту, в макеті потрібно розташовувати текст та інші важливі елементи дизайн подалі від краю, краще не менш 4-5мм.
1. Колірна палітра CMYK для всіх об'єктів, у тому числі для растрових об'єктів вставлених у векторні файли.
2. Пантоны неприпустимі. Враховуйте, що SPOT-Pantone і Pantone, переведений в CMYK відрізняються. Якщо необхідно потрапити в певний колір, повідомляйте номер пантона або CMYK або приносьте зразок кольору або підберіть Пантон колір з нашого каталогу зразків кольору. Не у всі кольори, особливо в кольори з бронзовими, сріблястими або перламутровими відливами, можна потрапити.
3. Світлі тони менше 8% і темні тони понад 80% можуть бути не видно.
4. Рівномірність великих масивів плашкового кольору при цифрового друку не гарантується. В даному випадку в плашки необхідно додати шум Noise в Photoshop приблизно 10%;
5. Рекомендована роздільна здатність растрових об'єктів 300dpi;
6. Максимальні області друку для цифрового друку 301х435мм;
7. Формати файлів: eps, tif, qxd з усіма вкладеними файлами і без використання шрифтів. Якщо ваш макет зроблений в QuarkXpress на РС або Mac і містить шрифти, то вам необхідно зробити з нього PDF файл print оптимізований (Properties: Параметри Adobe PDF ― Настройка перетворення ― Print і натисніть Ok);
8. Якщо в макеті використані спецефекти Illustrator такі як прозорість, тінь, та інші аналогічні спецефекти, то файл необхідно обов'язково потім виведіть на екран і надати нам у форматі tif.
9. Растрові файли прохання надавати без альфа-каналів. Якщо растровий файл використовується з відсічним контуром ― запишіть файл eps, DCS off, encoding binary;
10. Шрифти у векторних файлів прохання конвертувати в криві;
11. Макет необхідно створювати з урахуванням підчищення при порізці 2мм з кожної сторони і похибки 2мм при двостороннього друку.
12. Макет вирубного / висічного вироби повинен мати запас на вирубку / висічку 3 мм.
13. Макет сторінки буклету (більше 8 смуг) повинен мати запас на підріз 5 мм.
14. Мінімальна товщина ліній 0.25 pt.
Якщо ваш макет не відповідає цим стандартам, вартість друку дорожчає на вартість доопрацювання макетів нашими фахівцями.
Для фахівців, що бажають дати готовий до цифрового друку eps файл: клапан по вузькій кромці. Приводка зображення по центру аркуша. Формат сторінки SRA3. Поля: верхнє 3 мм, нижнє 5 мм, ліве і праве по 3 мм. Область запечатки 314х440мм.
Для персоналізації необхідно подати файл Excel для персонализируемой текстової інформації або набір файлів tif або eps для персонализируемой графічної інформації.
Для висікання і надсічки необхідний векторний файл з контуром ножа. Невысекаемые поля по краях аркуша по 10мм з трьох боків і 25 мм четверта сторона. Макети можна передати по e-mail, на CD, ZIP дисках.
Користувацькі характеристики | |
---|---|
Тип послуги | Верстка, макетування |
- Ціна: від 10 ₴/сторінка