Кошик
56 відгуків
ЧП Бычковский В.М.
+380 (63) 237-67-65
+380 (68) 303-77-30
+380 (93) 440-04-42

Офсетний друк

Офсетний друк кольоровий та чорно-біла

E-mail: printline1@ukr.net, 5927073@i.ua, 5927073@ukr.net, 5927073print@gmail.com

Офсетний друк – є найбільш якісним, поширеним способом виготовлення поліграфічної продукції: журнали, книги, каталоги, листівки.

/Увага! Ціни на сайті можуть відрізнятися від ціни продукції на поточний момент. Вартість уточнюйте у менеджера по електронній пошті або по телефону, так як вони можуть змінюватися зі зміною цін на витратні матеріали і відрізнятися від зазначених цін на сторінках сайту. /

офсетний друк, друк флаєрів, друк буклетів, друк каталогів, друк візиток, друк наклейок

Офсетний друк може бути як листовий, так і рулонної.

Листовий офсетний друк

Є основним способом друку в сучасній поліграфії. Друк відбувається на паперових аркушах порізаних в певний формат. Вартість одного примірника зменшується пропорційно збільшенню тиражу. Дана друк використовується при замовленні середніх тиражів (від 200 шт) рекламної та інформаційної продукції: флаєри, буклети, листівки, афіші, візитки. наклейки, газети, книги, брошури і т.п. Рентабельною є друк від 1000 примірників. Формат (розмір) офсетного аркушевого друку в нашій друкарні А3, А2, А1 (якщо потрібен більший формат, то ми віддрукуємо на широкоформатному обладнанні - плотере)

Офсетний рулонний друк недорогий поліграфії

Призначена для друку середніх і великих тиражів в діапазоні від 20 тисяч до 1 мільйона екземплярів. Рулонної або рольова вона називається тому, що друкується відразу з рулону, фарба наноситься відразу на паперове полотно, після розрізається на листи потрібного формату і фальцуется. Друк можлива на крейдованому, газетного і офсетного папері щільністю від 45 до 130г/м2.

При офсетному способі друку, зображення складається з маленьких точок, растрових точок. У офсетного друку використовують 4 кольори (колірна модель CMYK), які в різному поєднанні один з одним дозволяють отримати будь-який колір, відтінок.

Офсетний друк понтонами (Pantone)

Якщо потрібно друкувати певним фірмовим кольором, то краще застосувати стандартизований колір - Пантон (Pantone). Але це збільшує витрати і вартість друку.

Основні види друкованої продукциия офсетного друку:

  • - многолистовая продукція: брошури, журнали, каталоги, календарі, газети, книги;офсетний друк каталогів, друк журналів, друк газет, друк брошур, друк книг
  • - листова рекламна продукція: флаєри, буклети, листівки, візитки, етикетки, афіші, плакати, постери;
  • - вітальна продукція: листівки, запрошення, квитки;
  • - пакування: коробки, пакети;

Вимоги до макету для офсетного друку

Для офсетного друку необхідний правильно підготовлений макет (формат рівний друкованого, по 2 мм з кожного боку на обріз, CMYK, 300 dpi, дрібний текст і тонкі лінії бажано в одну - дві фарби (з CMYK)). Якщо ви сумніваєтеся в самостійній можливості підготувати макет, ми допоможемо в цьому.

формат листівок офсетного друку, офсетний друк листівок

формат листівок офсетного друку, офсетний друк листівок, формат візиток, офсетний друк візиток

 

цифровий друк флаєрів, візиток, наклейок, плакатів, листівок, запрошень, каталогів

 

Офсетний друк, коли потрібно вибирати цей спосіб друку?

Зараз цей спосіб є найбільш відомим і поширеним видом друку, якщо мова йде про друк на папері та картоні. Більшість поліграфічної продукції, яка нас оточує, надруковано саме цим способом. Це журнали, книги, газети, рекламні каталоги і т. п.

Почему офсетная печать стала столь распространенной? Технология позволяет печатать большие тиражи средних и больших форматов отличного качества и невысокой стоимости. Отсутствие технологических ограничений для выражения любой фантазии дизайнера.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner